6 let záruky na každou Mazdu

6 let záruky na každou Mazdu

Společnost Mazda předchází pověst vysoké kvality a spolehlivosti, ale není nutné, abyste se museli spoléhat jen na ni. Od roku 2022 jsme se rozhodli ji podpořit kompletní šestiletou zárukou na nový vůz.

Co všechno tato tovární záruka kryje? Doslova vás ochraňuje před náklady na neočekávané opravy všech důležitých komponentů.

Prodlužte si záruku na svůj současný vůz.

 

Jak by se Vám líbilo mít záruku na svou starší mazdu až 6 let od její první registrace či do 180.000 km nájezdu?

Spolu se společností Car Garantie Vám nabízíme pojištění prodloužené garance na Vaše vozidlo! Podmínky jsou jednoduché:

  • nemáte vůz starší tří let
  • máte najeto méně než 60.000 km

V tom případě nás zkontaktujte, rádi pro Vás prodlouženou záruku zařídíme! Přesné krytí a podmínky si můžete přečíst zde.

 

Záruka na nový vůz

Na nové vozy Mazda poskytujeme záruku 6 let, nebo do ujetí 150 000 km podle toho, co nastane dříve. Můžete ji uplatnit na odstranění výrobních či materiálových vad.

Záruka na lak a záruka na povrchovou korozi

Záruka na lak a záruka na povrchovou korozi kryjí váš vůz po dobu 3 let. Počet najetých kilometrů nehraje roli. Během této doby můžete u autorizovaného servisního partnera Mazda reklamovat případné závady na laku vzniklé během výrobního procesu.

Záruka proti prorezavění karoserie

Tuto záruku můžete uplatnit po dobu 12 let na závady, které způsobily prorezivění karoserie Počet najetých kilometrů nerozhoduje.

Originální příslušenství Mazda

Záruka na originální příslušenství se vztahuje na doplňky zakoupené společně s vozem a můžete ji uplatnit po dobu 3 let, nebo do ujetí 100 000 km podle toho, co nastane dříve.

 

Jsme tady pro vás i na cestách

ASISTENČNÍ SLUŽBA MAZDA

I když cestujete na vlastní pěst, je dobré mít se na koho v případě nouze obrátit.

Proto je tady Mazda Europe Service (soubor PDF, 1,1 MB) nonstop asistenční služba dostupná ve více než 40 zemích Evropy. Pokud se vám porouchá vůz nebo vám jej kdosi zcizí, postaráme se o vás. Zařídíme opravu, odtah nebo i to, aby vaše cesta mohla pokračovat.

A rychlý kontakt?

+420 283 002 831