Mazda má záruku 6 let na všechny vozy

Mazda má záruku 6 let na všechny vozy

Továrenská záruka je na nové vozy Mazda celých 6 let nebo do 150 000 kilometrů.

Společnost Mazda předchází pověst vysoké kvality a spolehlivosti, ale není nutné, abyste se museli spoléhat jen na ni. Rozhodli jsme se totiž ji podpořit kompletní šestiletou zárukou na nový vůz. Co všechno tato záruka kryje? Doslova vás ochraňuje před náklady na neočekávané opravy všech důležitých komponentů.

Ve společnosti Mazda je kvalita příslibem, kterému chceme dostát. Proto prodlužujeme naši záruku na nový vůz na 6 let – nebo 150 000 kilometrů. S vědomím toho, že jste chráněni před neočekávanými událostmi, se budete moci ještě více soustředit na požitek z jízdy.

Záruka na lak a záruka na povrchovou korozi kryjí váš vůz po dobu 3 let. Počet najetých kilometrů nehraje roli. Během této doby můžete reklamovat případné závady na laku vzniklé během výrobního procesu.

Záruka na prorezavění karoserie je u nás 12 let. Tuto záruku můžete uplatnit po dobu na závady, které způsobily prorezivění karoserie Počet najetých kilometrů nerozhoduje.

Nemáte Mazdu s takto dlouhou zárukou?

Za určitých podmínek (např. stáří vozu do 3 let a najeto méně než 60.000 km) si můžete záruku prodloužit - o 24 či 36 měsíců.

Zkontaktujte nás a vyřešíme prodloužení záruky na Váš vůz. Ať jste v klidu ještě déle. Podrobné podmínky si můžete přečíst v našem dokumentu.