Mazda 3

Mazda 3 je vyspělý téměř rodinný vůz - k dispozici ve verzi hatchback či sedan - a za stejnou cenu.

Nejnovější motory od Mazdy Skyactiv kombinují vynikající výkon se skvělou spotřebou paliva a zároveň nabízejí fantastickou odezvu a jedinečný pocit radosti z jízdy, typický pro vozy Mazda.

Naše inovativní technologie lakování Takuminuri podtrhuje dynamický výraz designu Kodo, protože nabízí úchvatné, živoucí barvy, například novou barvu Platinum Quartz. Každá z nich působí a vypadá, jako by byla ručně nanesena řemeslnými mistry.

Navrhli jsme každý aspekt našich vozů tak, aby dokonale reagovaly a byly úsporné, od podvozku přes převodovku až po motor a dále, ať už je řídíte kdekoliv. Snoubí se v nich mimořádná ochrana životního prostředí i bezpečnost, aniž by bylo nutné obětovat radost z jízdy.

 

 

interiér zvenku

M3 Sedan před divadlem

Elegantní sedan

Elegance a vytříbená grácie.

Jejím ztělesněním je ladný a vkusný boční profil Mazdy3 Sedan. Atraktivní 4dveřové provedení Mazdy3 nenechá nikoho na pochybách, že tenhle vůz se nehodlá svazovat konvencemi. Stejný pocit budete mít i z propracovaného interiéru. Budete se těšit, až do něj usednete. Ocitnete se totiž ve voze, který s vámi bude v naprosté harmonii. Toho pocitu symetrie a dokonalé ergonomie se jednoduše nebudete moct nabažit

Každý automobil Mazda má jeden a tentýž cíl – jednotu mezi vozem a jeho řidičem. Jakmile pocítíte toto naprosté propojení, vaše smysly budou pracovat naplno. Budete žít daným okamžikem a nenecháte se ničím rozptylovat. Budete mít pocit přebytku energie

 

Dynamický hatchback

Plynulé křivky a smyslné linie jeho aerodynamické karoserie vyjadřují sílu, preciznost a hbitost. Hatchback Mazda3  ve vás na první pohled probudí řidiče – ještě než vůbec usednete za volant. Jeho vytříbený interiér probouzí všechny smysly – a sportovní jízdní vlastnosti uspokojí na silnici i ty nejnáročnější řidiče.

Tento odvážný hatchback vytváří pocit vitality a povznáší pohyb na formu umění. Každá tvarovaná křivka a každá hrana na povrchu odráží světlo – vtáhne vás do dění a upoutá vaši pozornost.

Vše promyšleno do posledního detailu. Kabina byla zcela přizpůsobena řidiči a je dokonale intuitivní. Každý detail vytvořila přesná ruka člověka právě pro vás.

 

 

pravozadní pohled na M3
volant a přístroje před řidičem

konektivita a bezpečí

Systém infozábavy Mazda Connect umožňuje neustálé spojení s okolním světem. Nyní můžete pohodlně přistupovat k zábavním médiím prostřednictvím systému Apple CarPlay nebo Android Auto nebo se jednoduše kdykoli spojit se svými blízkými.

Díky nové aplikaci MyMazda jste nyní se svou Mazdou propojeni i ve chvílích, kdy v ní nesedíte. Využijte mnoha výhod nových Služeb konektivity, které ještě více zdokonalí vaše zkušenosti s vozem Mazda.

Všechny osvědčené výhody a mnoho dalších funkcí nové aplikace MyMazda si snadno stáhnete. Stačí navštívit sekci aplikace v obchodě App Store nebo Google Play a nainstalovat aplikaci MyMazda v několika snadných krocích.

  • Ať už jste na vícepodlažním parkovišti nebo na neprobádané silnicinaše praktická funkce Vyhledávání vozu vám pomůže vaši Mazdu ihned najít.  
  • Kromě dopravní nehody je krádež vozu asi to nejhorší, co se může řidiči stát. Nová aplikace MyMazda vás nyní prostřednictvím vzdáleného bezpečnostního upozornění informuje, pokud dojde k aktivaci alarmu vaší Mazdy.  
  • V nabídce Můj vůz se můžete kdykoliv pohodlně podívat na všechny důležité informace o svém voze i na stav silničních asistenčních služeb.   
  • Pokud dojde ke změně stavu vašeho vozu, budete o tom informováni upozorněním ve formě oznámení na vašem chytrém telefonu.  
  • Silniční asistenční služba je k dispozici 24 hodín 7 dní v týdnu a díky nové aplikaci MyMazda můžete velmi rychle a pohodlně zahájit nouzový hovor, pokud dojde na nejhorší. 

Aby k nejhoršímu nedošlo, balík asistenčním systému i-Activsense se o vás stará ve dne v noci, ve tmě, mlze, dešti, sněžení.

 

Naše nejnovější motory Skyactiv se systémem Mazda M Hybrid produkují méně emisí CO2 a zároveň poskytují vynikající výkon. Náš revoluční zážehový motor e-Skyactiv X využívá jedinečnou technologii Mazda, díky níž posouvá zážitek z jízdy na novou úroveň.

 

naše skladové vozy Mazda

Sedan a Hatchback vedle sebe
M3 Hatchback 100 Anniversary

Duch Hirošimy

Společnost Mazda sdílí s japonským městem Hirošima zvláštní historii a ducha.

Jako rodné město je pro Mazdu Hirošima zdrojem neustálé inspirace, díky které si poradíme s každým úkolem a jsme schopni dosáhnout více, než si kdy kdo byl schopen představit. Podařilo se nám vybudovat globální společnost prakticky z ničeho. Přicházíme s inovacemi, které ostatní považují za nemožné, od rotačního motoru po Technologii Skyactiv a jiné. Hlavní ale je, že neochvějně důvěřujeme v sílu lidského potenciálu. Dáváme tomu vše, vlastníma rukama tvoříme a vytváříme věci, které jsou důležité, které mají duši, které přenášejí naši energii na vás. Vše pro vaše pohodlí a Váš pocit kvality.

naše skladové vozy Mazda

interiér zvenkuvolant a přístroje před řidičemzavazadlový prostor sedanSedan a Hatchback vedle sebecelá palubní deskavolič převodovkyM3 Hatchback 100 Anniversaryzadní pohled na M3 HBpravozadní pohled na M3interiér s červenou kůží

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda 3
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná