Mazda CX-30

Vyrovnaná a svižná pro město. Prostorná a všestranná pro cestování. Kompaktní SUV vyrobené tak, aby zapůsobilo na všech frontách: od vnější jedinečné krásy po elegantní interiér s mnoha možnostmi konektivity. Naše nejnovější motory Skyactiv dodávají správné množství výkonu a točivého momentu – a zajišťují tak dynamickou výkonnost, díky které si vychutnáte každý okamžik za volantem.

 

 

 

CX-30 u moře

Požitek z jízdy

Systém Mazda M Hybrid zajišťuje úsporný provoz a vysoký výkon, s dynamickou akcelerací a vylepšenými jízdními vlastnostmi na každé silnici.

Prostorná a všestranná

Kabina je dokonalým příkladem maximálně pozorného řemeslného zpracování. Pečlivě zvolené prvky v dokonalé symetrii s řidičem vytvářejí interiér, který vás možná přenese, kam chcete, ještě než vůbec vyrazíte na cestu.

Buďte vždy připojeni

Systém infozábavy Mazda Connect je k dispozici s integrací pro Apple CarPlay® a Android Auto™, které poskytují vylepšený zážitek z jízdy, zatímco nové funkce konektivity aplikace MyMazda usnadňují ovládání vozu, i když zrovna nesedíte za volantem.

Krása na kolech

Elegantní, odvážně proporce modelu CX-30 vytváří dynamický pocit energie, zatímco jeho výrazné linie splývají s okolní scenérií a odrážejí ji – a tím vozu vdechují život.

 

 

Udělejte ze své CX-30 šikovného stěhováka. S naším systémem Smart Cargo.

Nový systém Smart Cargo společnosti Mazda byl vyvinut s cílem zajistit větší objem pro náklady a vyšší flexibilitu: Brání vysypávání potravin a rozkutálení vašich převážených věcí. Naložte víkendový nákup, kočárek na výlet, či jen pár drobností tak, aby vám "necestovaly" po zavadlovém prostoru.

Tak, jak potřebujete vy.  Objevte všechny dostupné možnosti níže nebo v naší příručce  (PDF; 3,7 MB) pro systém Smart Cargo.

bezpečí i výkon

Výkon, který potřebujete - naše motory Skyactiv jsou lehčí a úspornější než standardní motory a poskytují ideální kombinaci výkonu a úspornějšího provozu. Naše technologie Skyactiv vám pomáhají ušetřit peníze na čerpacích stanicích a současně vám poskytují vyšší výkon pro mimořádnou jízdní výkonnost.

Důmyslné bezpečnostní inovace jsou u Mazdy CX-30 standardem. Upozorní vás na nebezpečí a pomohou vám vyhnout se kolizím – nebo zmírnit jejich dopady – díky praktickému pojetí systému i-Activsense. Proto budete pociťovat dostatek sebedůvěry, abyste se mohli soustředit na to, co je opravdu důležité – na požitek z jízdy, ať už pojedete kamkoliv, ve městě nebo mimo něj.

bezpečí i krása

Mazda CX-30 získala prestižní ocenění, například cenu Red Dot Design za rok 2020 a cenu Zlatý volant za rok 2019, které potvrdily její postavení mezi mnoha dalšími oceňovanými modely značky Mazda. Posbírala mnoho ocenění za design i za bezpečnost, například IIHS Top Safety Pick za rok 2020.

A samozřejmě 5 hvězdiček v EuroNCAP testu.

interiér

zavazadlový prostorinteriérCX-30 u moře

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda CX-30
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná