Mazda CX-5

Ať už vás životní cesty zavedou kamkoli, Mazda CX-5 nabízí výkonnou jízdní dynamiku ve spojení s novou úspornou technologií Mazda M Hybrid.

Toto SUV je určeno pro aktivní rodiny, nabízí zábavnou jízdu a pokročilé bezpečnostní technologie. Úchvatný design nikdy nezklame, zejména v novém provedení v barvě Rhodium White.

 

CX-5 2023 na ulici
CX-5 2023 na pláži

S Mazdou CX-5 Newground mohou být dlouhé cesty a výlety tou nejlepší zábavou.

Její unikátní japonský design, prostorný interiér a snadno použitelný zavazadlový prostor – to je vše je pro cestovatele, který se ve vás skrývá, inspirací k tomu, abyste usedli za volant a užili si ten dynamický výkon a skvělou ovladatelnost, ať se vydáte kamkoliv.

 

 

 

 

bezpečnost

Pro vaše blízké neexistuje jiná možnost než maximální možná ochrana.

Mazda CX-5 nabízí nejnovější technologie aktivní bezpečnosti, od pokročilého systému SCBS pro prevenci čelního nárazu po náš na milimetr přesný adaptivní tempomat Mazda (MRCC). Šest airbagů a vyztužená karoserie Skyactiv přispívají k pohlcení a přesměrování rázu v případě kolize.

 

konektivita - pohodlně a moderně

Praktické vzdálené funkce, nejlepší zábava a maximální pohodlí: díky našim službám konektivity a systému infozábavy nové generace Mazda Connect můžete bez obav vstoupit do nové digitální éry.

Aplikace MyMazda vám umožní zobrazit kompletní servisní historii, najít nejbližšího partnera Mazda a podívat se do manuálu. Díky našim novým funkcím Služeb konektivity je ale používání a údržba vaší Mazdy ještě pohodlnější.

  • Ať už jste na vícepodlažním parkovišti nebo na neprobádané silnici, naše praktická funkce Vyhledávání vozu vám pomůže vaši Mazdu ihned najít.
  • Kromě dopravní nehody je krádež vozu asi to nejhorší, co se může řidiči stát. Nová aplikace MyMazda vás nyní prostřednictvím vzdáleného bezpečnostního upozornění informuje, pokud dojde k aktivaci alarmu vaší Mazdy.
  • V nabídce Můj vůz se můžete kdykoliv pohodlně podívat na všechny důležité informace o svém voze i na stav silničních asistenčních služeb.
  • Pokud dojde ke změně stavu vašeho vozu, budete o tom informováni upozorněním ve formě oznámení na vašem chytrém telefonu.
  • Silniční asistenční služba je k dispozici 24 hodín 7 dní v týdnu a díky nové aplikaci MyMazda můžete velmi rychle a pohodlně zahájit nouzový hovor, pokud dojde na nejhorší.

Díky průběžným aktualizacím můžete snadno aktualizovat software středového displeje z pohodlí svého vozu – to vše jedním klepnutím prstu.

CX-5 2023 interiér zboku

 

Takumi Plus Exteriér

Všechny osvědčené výhody a mnoho dalších funkcí nové aplikace MyMazda si snadno stáhnete. Stačí navštívit sekci aplikace v obchodě App Store nebo Google Play a nainstalovat aplikaci MyMazda v několika snadných krocích.

Díky DAB digitálnímu rádiu máte přístup k bezpočtu rozhlasových stanic, díky kterým můžete objevovat stále novou hudbu. A pokud si raději poslechnete své osvědčené evergreeny, připojíte svůj telefon přes USB nebo Bluetooth® během několika sekund. Tak nebo tak si na každé cestě užijete tu nejlepší zábavu.

Gracenote: Když připojíte USB audio zařízení, uvidíte jméno interpreta, název alba i název písničky.

USB Audio režim: Stačí připojit kompatibilní zařízení do USB portu a můžete si začít užívat svou oblíbenou hudbu z kompatibilního USB flash disku.

Bluetooth: Můžete si užívat hudbu z připojeného kompatibilního Bluetooth® zařízení. 

A jak na návody na cestách? Naše nová aplikace MyMazda umožňuje okamžitý přístup k výukovým videím a manuálům pro vaši Mazdu, ať už jste kdekoliv. Jednoduše si stáhněte, co potřebujete, a už to nikdy nebudete muset hledat.

 

CX-5 2023 na uliciCX-5 2023 na ulici - zbokuCX-5 2023 zezaduCX-5 2023 interiér zbokuCX-5 2023 na plážiNewground InteriérTakumi Plus Exteriér

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda CX-5
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná