Mazda CX-60

Crafted in japan

Když řídíte Mazdu, usadí se vám při každé jízdě na tváři spokojený úsměv. Naše vozy toho poskytnou mnohem více než jen přepravu z bodu A do bodu B. Jsou navrženy a vyrobeny pro maximální požitek z jízdy. Říkáme tomu Jinba Ittai, spojení mezi vámi a automobilem jako mezi koněm a jezdcem.

Zcela nová Mazda CX-60, vyrobená našimi mistry designu v Japonsku, představuje vše, co jsme za posledních 100 let zapracovali do naší DNA. Nová robustní architektura je vybavena pohonem všech kol pro dosud nevídaný sportovní charakter a celou řadou nových technologií zaměřených na řidiče. Objevte na našem showroomu vytříbenou eleganci, která odráží naše jedinečné japonské dědictví.

 

testovací jízda

CX-60 v jeskyni

Mazda v zatáčce

šestiválec a třílitr? dnes?

Vybrat si můžete i řadový šestiválec 3.3 e-Skyactiv D - dieselový motor s 247 koňmi a 550 Nm točivého momentu. Poskytuje dokonalou rovnováhu mezi nízkými vibracemi, kterými jsou řadové motory známé, spolu s nízkými emisemi a vynikající spotřebou paliva a zároveň poskytuje silný točivý moment, který je zřetelně cítit i při rychlosti.

 

plug-in hybrid máme také

Mazda CX-60 je naše nové plug-in hybridní SUV s odvážným, avšak decentním designem a elegantním interiérem, který dbá na každý detail. Jedinečnou jízdní dynamiku „Jinba Ittai“ značky Mazda si zamilujete jak v elektrifikované, tak v benzínové verzi - čtyřválec o objemu 2,5 litru.

Mi-DRIVE je zkrácený výraz pro systém Mazda Intelligent Drive Select, jenž umožňuje řidičům přepínat mezi pěti jízdními režimy: Normal, Sport, Off-road, Towing a EV.

Ať už se svým SUV vyzvedáváte děti nebo jedete do svého oblíbeného horského střediska, na zcela novou Mazdu CX-60 se můžete vždy spolehnout.

CX-60 PHEV

CX-60 detail voliče převodovky

Nová osmistupňová automatická převodovka nabízí plynulejší zrychlení a nižší emise a dá vám pocit, že se po silnici příjemně vznášíte. Točivý moment se přenáší přímo z motoru, takže Mazda CX-60 působí jako vůz s manuální převodovkou, ale hladším a citlivějším řazením.

Také pokročilá technologie stabilizace vozidla Mazda je zcela unikátní a poskytuje řidičům lepší spojení s vozovkou. Karoserie Mazdy CX-60 se přizpůsobuje různým brzdným a zvedacím silám a je pro cestující přirozenější, zejména při vysokých rychlostech, ostrých zatáčkách a náročných površích.

 

testovací jízda

 

Mistrovsky zpracovaný interiér

Materiály vysoké kvality Vám přináší do nové CX-60 oázu poklidné a ručně zpracované krásy. Naši designéři vybrali vysoce kvalitní materiály, aby vytvořili klidný, elegantní a sofistikovaný prostor, v němž každý prvek slouží svému účelu. Nic není zbytečné nebo čistě okrasné. Výsledkem je jednoduchá, odvážná i důstojná kabina, která řídiče i cestující uklidňuje.

Již standardní výbava zahrnuje mnoho působivých doplňků, například prostorový audisystém Bose s 12 reproduktory a technologií kompenzace šumu AudioPilot 2.

Také získáváte nový monitor 360o výhledu, který pomocí čtyř kamer poskytuje "průhledný" poheld na okolí. Efektivně poskytuje řidiči pohled na přední, zadní a boční část vozu, aby bylo manévrování a parkování v nízkých rychlostech bezpečné a jednoduché.

Pomocí technologie rozpoznávání obličeje k identifikaci řidiče (jako u mobilních telefonů) dokáže Mazda rozpoznat a automaticky nastavit více než 250 preferencí řidiče - například polohu při řízení, nastavení zvuku a klimatizace. V nové Mazdě CX-60 stačí pouze jednou zadat svou výšku, a systém automaticky vypočítá a nastaví ideální polohu pro řízení. Je věrná principu Jinba Ittai a díky kameře ve vozidle vypočítá optimální nastavení tak, abyste měli perfektní polohu nejen vy, ale i vše ostatní.

CX-60 interiér
CX-60 a konektivita

Konektivita

S aplikací MyMazda je řízení jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím. Aplikace MyMazda zobrazuje plán údržby vašeho vozu a pamatuje si jeho servisní historii pro snadné vyhledávání.

Praktické vzdálené funkce, nejlepší zábava a maximální pohodlí: díky našim službám konektivity a systému infozábavy nové generace Mazda Connect můžete bez obav vstoupit do nové digitální éry.

Aplikace MyMazda vám umožní zobrazit kompletní servisní historii, najít nejbližšího partnera Mazda a podívat se do manuálu. Díky našim novým funkcím Služeb konektivity je ale používání a údržba vaší Mazdy ještě pohodlnější.  

  • Ať už jste na vícepodlažním parkovišti nebo na neprobádané silnicinaše praktická funkce Vyhledávání vozu vám pomůže vaši Mazdu ihned najít.  
  • Kromě dopravní nehody je krádež vozu asi to nejhorší, co se může řidiči stát. Nová aplikace MyMazda vás nyní prostřednictvím vzdáleného bezpečnostního upozornění informuje, pokud dojde k aktivaci alarmu vaší Mazdy.  
  • V nabídce Můj vůz se můžete kdykoliv pohodlně podívat na všechny důležité informace o svém voze i na stav silničních asistenčních služeb.   
  • Pokud dojde ke změně stavu vašeho vozu, budete o tom informováni upozorněním ve formě oznámení na vašem chytrém telefonu.  
  • Silniční asistenční služba je k dispozici 24 hodín 7 dní v týdnu a díky nové aplikaci MyMazda můžete velmi rychle a pohodlně zahájit nouzový hovor, pokud dojde na nejhorší. 

Jak nainstalovat aplikaci MyMazda?

Navštivte svůj aplikační obchod - App Store nebo Google Play a postupujte dle instrukcí v několika snadných krocích.

 

bezpečnost je samozřejmost

Nebudeme zde vyjmenovávat všechny bezpečnostní strážné anděle, kteří nad Vámi v Mazdě CX-60 bdí - od toho je ceník.

Vypíchneme nicméně alespň několik z nich, třeba kompletní airbagovou ochranu - Mazda CX-60 je vybavena novými zadními airbagy, hlavovými airbagy a dalším airbagem umístěným uprostřed, které poskytují dodatečnou ochranu všem osobám ve vozidle v případě bočního nárazu.

Zcela nová Mazda CX-60 získala v hodnocení bezpečnosti Euro NCAP nejvyšší počet pěti hvězdiček. Hodnocení vychází z přísných nezávislých crash testů a důkladné analýzy asistenčních systémů řízení, pasivní bezpečnosti a pokročilých technologií aktivní bezpečnosti.

 

 

Mazda s horkovzdušnými balóny

Mazda s horkovzdušnými balónyMazda v zatáčceCX-60 detail voliče převodovkyCX-60 interiérCX-60 detail přístrojového štítuCX-60 PHEVCX-60 interiér tmavýCX-60 v jeskyniCX-60 a konektivita

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda CX-60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná