Mazda 2

Mazda 2

Stylový všestranný pomocník

Mazda2 pro rok 2023 je svižná a kompaktní, přesto ihned upoutá pozornost díky své jednoduché eleganci a stylu.

Pod kapotou se ukrývá výkonný motor s technologií Mazda M Hybrid, která zajistí ještě úspornější provoz.

V kabině si budete moci užívat nové úrovně konektivity díky centrálnímu zamykání s dálkovým ovládáním, bezdrátovému Apple CarPlay® a kabelovému Android Auto™.

 

M2 zvenku
interiér

Pohodlí díky pocitu Jinba Itai

V japonštině „Jinba Ittai“ znamená jednotu mezi koněm a jezdcem. Aby bylo možné dosáhnout této jednoty mezi vozem a řidičem, je vše v kabině umístěno přesně tak, aby k ovládání stačilo minimální úsilí a ovládací prvky nabízely precizní hmatovou odezvu.

Naše filozofie Jinba Ittai hraje zásadní úlohu i v designu sedadel, když vytváří jednotu, která zvyšuje váš zážitek z jízdy i vaše pohodlí. Když se posadíte, poznáte, jak kultivované sloupky sedadel nabízejí oporu vašemu tělu a pomáhají vám udržet zdravou polohu a zamezit únavě.

Kabina zaměřená na řidiče vám umožní dokonalý posed a díky head up displeji, 8‘‘ barevnému dotykovému displeji a intuitivnímu kruhovému HMI ovladači bude jízda ještě pohodlnější.

 

Díky snadné integraci vašeho mobilního zařízení je řízení ještě zábavnější. Mazda2 pro rok 2023 nabízí bezdrátovou konektivitu Apple CarPlay® a kabelovou Android Auto™, takže máte přístup ke svým oblíbeným aplikacím a můžete si užívat zábavu přímo přes systém vozu.

 

multimédia
motor

Naše čtyřválcové přímovstřikové benzínové motory Skyactiv se vyznačují úsporným provozem, tichým chodem, dlouhou výdrží a nízkou hmotností.

Vybírat můžete z motorů o obsahu 1496 ccm v těchto specifikacích:

  • 55 kw (75 k)
  • 66 kW (90 k) - a to i ve verzi mild-hybrid (označení M Hybrid Skyactiv-G)
  • 85 kW (115k) - zde výhradně ve verzi mild-hybrid.

Vždy získáte skvělý čtyřválcový atmosféricky plněný motor a  šestistupňovou manuální (či ve výbavě Homura a Challenge i automatickou hydrodynamickou šestistupňoou)  převodovkou.

 

 

Na jaro 2023 jsme pro vás přichystali dvě nové limitované edice

  • Homura
  • Homura Aka

Lišit se budou různými doplňky exteriéru a novými barevnými variantami Aero GreyAir Stream Blue. Ceny začínají na 478.900 Kč.

 

 

 Sledujte náš Facebook a nepřijdete o žádnou novinku.

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda 2
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná