Mazda 2 hybrid

Mazda 2 hybrid

Mazda2 Hybrid pro rok 2024 je navržena s ohledem na potřeby uvědomělých řidičů, kteří chtějí vynikající jízdní vlastnosti, širokou škálu technologií a vysoký výkon se stylovým vzhledem. Plně hybridní systém zajišťuje požitek z jízdy a zároveň lepší stabilitu, tichý chod a vynikající spotřebu paliva, která vyhovuje potřebám moderní jízdy

Naše Mazda se stane společníkem pro ekologicky smýšlející obyvatele měst, kteří nechtějí měnit své řidičské návyky. Moderní hybridní technologie vám nabízí to nejlepší ze světa benzínových i elektrických motorů. Vaše cesta k zítřkům začíná zde.

Stylový a sportovní exteriér Mazdy2 Hybrid dělá skvělý dojem, ať už jedete kamkoliv.

 

Mazda 2 hybrid 2024 - exteriér

Neměňte své návyky

Při jízdě ve městě nebo při plnění každodenních úkolů vytvářejte méně emisí. Hybridní systém při brzdění vrací energii zpět do akumulátoru, takže při jízdě na elektřinu nevznikají žádné emise. Nemusíte nutně nabíjet akumulátor – s novým hybridem značky Mazda můžete jezdit jako s běžným benzínovým vozem, avšak i tak si užívat pocit z jízdy v moderním elektromobilu.

Nová Mazda2 Hybrid využívá chytré hybridní technologie k přepínání mezi elektrickým, benzínovým a kombinovaným režimem. Díky tomu získáte optimální výkon ve všech situacích. Technologie samodobíjení ve voze Mazda2 Hybrid pro vás znamená nulové starosti. Naplňte nádrž a jezděte jako s běžným vozem, zatímco se akumulátor sám dobíjí –⁠ nemusíte tedy měnit svůj životní styl, časový rozvrh ani jízdní návyky.

Mazda2 Hybrid je vybavena celou řadou pokročilých a inovativních bezpečnostních technologií podporujících řidiče: Přednárazový systém (PCS) s detekcí vozidla, chodců a cyklistů ve dne i v noci, přednárazovým brzděním a asistentem nouzového řízení, adaptivní dynamický tempomat a mnoho dalších. Díky tomu se vy i vaši spolucestující můžete v klidu uvolnit a užít si jízdu.

Díky Apple CarPlay a Android Auto můžete používat své oblíbené aplikace pro navigaci, hudbu a infozábavu prostřednictvím dotykového displeje na palubní desce. Během dlouhých cest se vždy zabavíte.

 

Mazda 2 2024 - nový infotainment

Kokpit byl navržen tak, aby měl inteligentní uspořádání s důrazem na vysokou vizuální a hmatovou kvalitu, přičemž všechny hlavní ovládací prvky a nástroje jsou ergonomicky přesně umístěny kolem středu volantu.

Soustřeďte se na cestu díky důležitým informacím, jako je aktuální rychlost a rychlostní omezení - které se promítají přímo na čelní sklo - tzv. head-up displej.

Mazda 2 má také dostatek prostoru pro zavazadla - a bez nutnosti dobíjení se hodí i na víkendové výlety a jiné delší cesty.

 

 

 

vždy v bezpečí

Přednárazový systém Safety Sense Mazdy2 Hybrid čerpá údaje ze senzorů a byl navržen tak, aby minimalizoval rizika díky schopnosti předcházet kolizím, maximalizoval bezpečnost a současně snižoval závažnost kolize pro všechny zúčastněné, pokud se jí nelze vyhnout.

Paket Safety Sense Mazdy2 Hybrid zahrnuje detekci chodců ve dne i v noci a detekci cyklistů ve dne. Systém dokáže rozpoznat nebezpečnou situaci a varovat vás, aby se minimalizovala pravděpodobnost nehody.

Pokročilý protikolizní systém (SBS) Mazdy2 Hybrid rozpozná vozy, chodce a cyklisty a pomáhá předcházet kolizím nebo zmírňovat škody v případě, že k nim dojde. Pokud potřebujete uhnout, abyste se vyhnuli nárazu, podpora při nouzovém řízení vám pomůže udržet kontrolu nad vozem díky dalším podpůrným funkcím řízení.

M2_hybrid_exteriér

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda 2 hybrid
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná