Mazda 6

Úchvatný design Kodo upoutá pozornost všech a mimořádná výkonnost vykouzlí úsměv za každou zatáčkou. Díky umění našich japonských řemeslných mistrů, založeném na použití nejkvalitnějších materiálů, vytváří nádherný, ručně zpracovaný interiér dojem vyspělé elegance, s prostorem a všestranností pro každé dobrodružství a rodinnou dovolenou.

Mazda 6 - manažerský, ale i rodinný vůz.

Design exteriéru působí velmi luxusně. Každý tvar vyjadřuje styl a osobnost, aniž by ale jakkoliv utrpěly funkčnost a pohodlí vozu v provedení wagon nebo elegantním sedanem s prodlouženým rozvorem.

 

 

interiér M6 s řidičem
M6 sedan předolevý pohled

Mazda6 je dodávána s našimi moderními bezpečnostními technologiemi i-Activsense, které zajišťují všestrannou ochranu řidiče i spolujezdců.

Již v té nejzákladnější úrovni výbavy naleznete například tyto prvky:

 • Systém hlídá­ní mrt­vého úhlu RVM
 • Hla­vo­vé ai­r­bagy vpře­du i vza­du
 • Mazda G-Vec­to­ring Con­t­rol (GVC)
 • Systém SCBS pro pre­ven­ci čel­ního a zad­ního nára­zu
 • Asi­s­tent pro udr­že­ní jízd­ního pruhu (LKA)
 • In­te­li­gent­ní asi­s­tent pro hlídá­ní rych­los­ti (ISA)
 • Systém pro sle­do­vá­ní po­zor­nos­ti ři­diče (DAA)
 • Systém roz­po­zná­vá­ní do­prav­ních značek
 • Dešťo­vý a svě­tel­ný sen­zor
 • Systém SCBS pro pre­ven­ci čel­ního nára­zu v měst­ském pro­vo­zu při rych­los­ti do 80 km/h
 • Adap­tiv­ní tem­po­mat
 • Elek­tric­ká par­ko­vací brz­da + Funk­ce Auto Hold
 • Po­kroči­lý systém hlídá­ní mrt­vého úhlu včet­ně RCTA
 • In­te­li­gent­ní brz­do­vý asi­s­tent SBS

překrásné barvy

Plynulé linie Mazdy6 nádherně ožijí díky úchvatné nabídce živých a stylových barev, včetně nové šedé metalízy Rhodium White. Každá barva, vytvořená na základě naší jedinečné technologie lakování Takuminuri, vytváří dojem a vzhled ručního nanášení našimi řemeslníky.

 

20TH AN­NI­VER­SA­RY EDI­TI­ON

Prozkoumejte jedinečný soubor doplňků a speciálních designových prvků Mazdy6 pro rok 2023 ve speciální edici „20th Anniversary Edition“. Protože Mazda 6 je s námi v různých generacích již 20 let! 

Její nádherný interiér nabízí sedadla potažená kůží Nappa a hnědé prošívání, dekorativní panely a jemné detaily obložení dveří, to vše z nejkvalitnějších materiálů, díky niž bude elegantní interiér vypadat úchvatně po mnoho nadcházejících let.

A víte, že Mazda 6 v každé své generaci získala titul Auto roku v ČR?

 

 

 

O pohon se starají výhradně čtyřválcové atmosféricky plněné benzínové motory Skyactiv-G ve výkonovém rozpětí od 107 do 143 kW a objemu od 2 do 2,5 litru.

Dvoulitrové motory naleznete jak s manuální, tak automatickou šestistupňovou převodovkou.

Vrcholná jednotka Skyactiv G194 o obsahu 2488 ccm, výkonu 194 k a točivém momentu 258 Nm při 4000 otáčkách se pojí vždy s automatickou převodovkou.

Záruka je vždy 6 let/150.000 km

 

 

 

M6 kombi - zadolevý pohled
M6 Sedan - zadolevý pohledM6 kombi - předolevý pohledM6 kombi - zadolevý pohledinteriér M6 s řidičeminteriér před spolujezdcemM6 sedan předolevý pohled

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda 6
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná