Mazda MX-30

první volba pro Váš druhý vůz do rodiny

Mazda MX-30 přetváří elektromobil pro každodenní potřeby aktivních řidičů a rodin. Moderní design se snoubí s bezstarostným stylem a nabízí nekonvenční freestylové dveře a prostorný, stylový interiér. U tohoto SUV s elektromotorem e-Skyactiv se můžete těšit na jedinečnou ovladatelnost vozů Mazda a jistotu, že vám Mazda MX-30 bude dělat společníka na všech životních cestách.

Nádherné řemeslné zpracování. Náš designový přístup Kodo začíná lidmi, kteří při své práci myslí právě na lidi, jako jste vy. Výsledkem je zcela nová Mazda MX-30: čisté linie, minimalistické křivky, moderní vůz, který vás i vaše spolucestující pohodlně provede celým dnem. A stylově z něj také vystoupíte – když se otevřou nekonvenční dveře, začnou se lidé okolo otáčet.

 

MX-30 interiér palubní deska

MX-30 studio foto

zcela elektrická MX-30

Co je to BEV? Battery Electric Vehicle - tedy vozidlo čistě na elektřinu.

Lehký akumulátor ve zcela nové Mazdě MX-30 byl vyroben tak, aby splňoval vaše každodenní potřeby a současně minimalizoval svůj vlastní dopad na životní prostředí. Když budete připraveni vyrazit, můžete se těšit na intuitivní ovladatelnost a sebejistou jízdu, která podnítí vaše smysly a pozdvihne vaši náladu.

Doba nabíjení byla u vozu Mazda MX-30 pro rok 2022 vylepšena, takže se zpět na cesty dostanete rychleji.

 

netradiční hybridní MX-30 R-EV

Mazda MX-30 R-EV je plug-in hybrid jako žádný jiný. Vyznačuje se ohromujícím japonským řemeslným zpracováním a typickým ovládáním Mazdy a obsahuje benzínový prodlužovač dojezdu pro dobíjení baterie. S dojezdem čistě na elektřinu 85 km můžete při každodenních činnostech zcela vynechat benzín, ale na delší cesty budete mít vždy zálohu.

Ve vozidle najdete elektrický motor + doplňkový rotační (tzv. Wankelův) motor, coby prodlužovač dojezdu. Auto jede vždy na elektřinu, benzínový motor funguje jako generátor elektrického proudu. Zní to složitě? Ale je to jednoduché.

 

MX-30 PHEV

MX-30 červená - otevřené dveře

budete se cítit lépe než doma

Interiér zcela nové Mazdy MX-30 je místo plné společných prožitků. Ať už jste sami nebo cestujete se společností, poskytnou vám jedinečné, kvalitní materiály a prostorný design ideální místo, ve kterém se můžete soustředit jen na to nejdůležitější.

Připojená vždy a všude

Jako vlastník vozu Mazda MX-30 jste mezi těmi, kdo si může vyzkoušet komfort našich nových služeb konektivity. V případě našeho prvního elektrického vozu to především znamená stav dojezdu, nabití baterie a zbývajícího času nabíjení. Ale kromě toho také funkce jako vyhledání vozu, vyhledání vlastní nabíjecí stanice nebo dálkové ovládání klimatizace.

Aplikace je ke stažení v Apple App Store a Google Play Store

 

 

MX-30 s rodinou
MX-30 interiér před řidičem

Akumulátor a dojezd

JAK DLOUHO AKUMULÁTOR VYDRŽÍ? Lithium-iontové akumulátory jsou považovány za velmi výkonné. Mazda poskytuje na akumulátor 8letou záruku. Tím se jasně vyjadřujeme k bezpečnosti této technologie.

PROČ JE MAZDA MX-30 VYBA­VE­NA SYSTÉ­MEM CHLA­ZE­NÍ AKU­MULÁ­TO­RU? Akumulátory se mohou kvůli teplotě vzduchu nebo teplu, které samy vytvářejí, zahřívat. Pokud jsou dlouhodobě vystaveny vysokým teplotám, může klesnout jejich účinnost a někdy je nutné omezit jízdní výkon nebo nabíjení. Protože chceme, abyste měli k dispozici plný výkon a kompletní požitek z jízdy ve zcela nové Mazdě MX-30, vyvinuli jsme metodu proaktivního chlazení akumulátoru pomocí chladiva.

Když je zcela nová Mazda MX-30 plně nabitá, má dojezd přibližně 200 km. To bohatě stačí na většinu každodenních dopravních potřeb – a jízda je bez emisí! Mazda zvolila akumulátor, který je lehčí, a tedy vyžaduje méně energie, ale přesto nabízí dojezd, který postačí na většinu každodenních cest – do práce, do školy, domů i za zábavou.

Dobíjení

Je to snadné, dělá se to úplně stejně jako s každým jiným elektrickým vozem. Zapojíte jej do domácí nástěnné nabíjecí stanice nebo do kterékoli veřejné nabíjecí stanice ve své lokalitě.

Vřele se doporučuje využívat nástěnnou nabíjecí stanici – dobíjet z pohodlí domova je zkrátka příjemnější. Vůz lze zapojit i do běžné elektrické zásuvky, ačkoliv to je nejpomalejší způsob nabíjení a pro pravidelné nabíjení jej nedoporučujeme.

JAK DLOUHO TRVÁ NABÍJENÍ MÉHO VOZU?

Při nabíjení čistě elektrické Mazdy MX-30 lze dosáhnout až 80% stavu nabití během 30–40 minut přes konektor CCS (50 kW). Pokud nabíjíte přes nástěnnou nabíjecí stanici (AC), dosáhnete plného stavu nabití za 4,5 hodin. Nástěnnou nabíjecí stanici doporučujeme pro pohodlné nabíjení doma. Jako nouzové řešení je možné vůz nabíjet i přes nabíjecí kabel z klasické domácí zásuvky.

MX-30 červená - otevřené dveřeMX-30 - interiér s korkemMX-30 interiér zboku detailnějíMX-30 interiér palubní deskaMX-30 interiér před řidičemMX-30 studio fotoMX-30 interiér od řidičeMX-30 ceramic whiteMX-30 ceramic whiteMX-30 PHEVMX-30 s rodinou

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda MX-30
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná