Mazda MX-5

Legendární roadster.

Vlastně vůbec nejprodávanější roadster na světě!

To je lehkonohá, sportovní, nenáročná, vzrušující a zábavná Mazda MX-5. Aktuálne ve své 4. generaci, označované jako MX-5 ND, navazující na více než 30letou tradici započatou generací NA již v roce 1989.

Přitáhne vás její ikonický vzhled s výraznými barvami, jako je nová barva Zircon Sand nebo proslulá metalíza Soul Red Crystal. Díky krásným proporcím, plynulým liniím a dramatickým konturám okouzlí vaše smysly ještě dříve, než vstoupíte dovnitř.

 

MX-5 NA
MX-5 Kodo Party

Japonská fráze „Jinba Ittai“, kterou si společnost Mazda interpretovala po svém, označuje pouto mezi řidičem a vozem. Design soustředěný na řidiče a reaktivnost Mazdy MX-5, když ji ovládáte, vyvolávají pocit, jako by vůz byl prodloužením vašeho těla.

Již 4 generace dělají radost víc statisícům řidičů po celém světě. Přidejte se do Miata rodiny i vy! Vyberte si verzi soft-top s plátěnou střechou, nebo verzi targa - s pevnou skládací střechou. A užívejte si jízdu bokem klidně i v zimě.

 

 

skladové Mazdy v Liberci

 

Výrazný zemitý odstín nového exteriéru v barvě Zircon Sand je novou odvážnou barevnou variantou pro Mazdu MX-5 ST pro rok 2023. Tato dynamická povrchová úprava, inspirovaná teplou barvou písku a kamene, vytváří v závislosti na světle nažloutlé a dokonce nazelenalé tóny.

Stylová 17" kola si zachovávají energického ducha a zdůrazňují nízké, sportovní držení vozu a elegantní černá plátěná střecha dodá ucelený vzhled exteriéru v každé barvě.

 

 

 

MX-5 ND v garáži
MX_5 ND Kazari 2023

Mazda MX-5 ST je k dispozici ve dvou speciálních edicích: Kazari a Kizuna. Prozkoumejte výrazné barevné kombinace a speciální doplňky těchto vzrušujících nových edic.

Speciální edice Mazdy MX-5 ST pro rok 2023 - dokonalé barevné kombinace, které zvýrazní úžasné křivky. Mazda MX-5 ST pro rok 2023 je letos k dispozici nejen v jedné, ale hned ve dvou speciálních edicích: Kazari a Kizuna. Díky výrazným barevným kombinacím, interiérům z kůže Nappa a zajímavým doplňkům budou tyto speciální edice přinášet jedinečné zážitky po mnoho dalších let.

Kazari: speciální edice Kazari vozu Mazda MX-5 ST pro rok 2023 má teplý a příjemný interiér se sedadly z kůže Nappa v barvě Terracotta, která se skvěle hodí k hnědé plátěné střeše. V kombinaci s novým exteriérem v barvě Zircon Sand je tato speciální edice stejně tak elegantní jako sportovní.

Kizuna: když usednete do Mazdy MX-5 ST z edice Kizuna pro rok 2023, budete se okamžitě cítit vítáni – díky otevřené a vzdušné atmosféře, kterou částečně vytvářejí i krásná sedadla v bílé kůži Nappa (vytvářejí kvalitní atmosféru a umocňují otevřený a vzdušný dojem z kabiny.). Exkluzivně v této edici: modrá plátěná střecha dodává elegantní akcent noblesnímu exteriéru v barvě Machine Grey.

Využijte všechny výhody našich nejnovějších technologií zvyšujících výkon a bezpečnost. Je zde nová technologie využívající senzorů a kamer, která umožňuje funkce, jako je asistent udržení v jízdním pruhu, systém SCBS pro prevenci čelního nárazu a systém sledování únavy řidiče, který spustí varování, je-li řidič unavený.

 

 

 

MX-5 kodo party 1
MX-5 kodo party 1MX-5 NB - na Kodo PartyMX-5 Kodo PartyMX-5 ND v garážiMX-5 ND RF na cestěMX-5 ND venkuMX-5 NAMX-5 ND a NC na Kodo PartyMX-5 NC na kodo partyMX-5 ND kufrMX-5 NA na výstavěMX-5 ND Interiér - detail klimatizaceMX-5 ND interiérMX_5 ND Kazari 2023

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Mazda / Mazda MX-5
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná